Szczepienia na Covid Kielce – punkt szczepień na koronawirusa

Skuteczna szczepionka przeciw COVID-19 – bezpiecznie i szybko! Zapisy i rejestracja do punktu Nasz Gabinet Kielce

Punkty szczepień COVID-19 w Kielcach

Ruszyła rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Nasz punkt szczepień Kielce dołączył do oficjalnego programu ministerialnego #Szczepimysię. Oznacza to, że zarówno zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19, jak i sama szczepionka, są całkowicie darmowe. Szczepionka jest w pełni refundowana przez NFZ. Pacjent nie ponosi żadnych kosztów. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów. Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19 trwa od stycznia2021 – do dziś! Ratujmy życia – pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze. Rejestracja na szczepienia jest zupełnie darmowa. Sprawdź, dla jakiej grupy otworzyliśmy szczepienia! – Nasz Gabinet Kielce      

Decydując się na szczepienia w Nasz Gabinet Kielce, należy wypełnić poniższy kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego.

Pobierz

Szczepienia na koronawirusa Kielce – gdzie zapisać się na szczepionkę covid?

Szczepionka przeciw COVID-19 dopiero wchodzi na rynek Polski. Przewidywane jest rozpoczęcie podawania zastrzyków już na początku 2021 roku. W Kielcach również powstaje coraz więcej stacjonarnych oraz mobilnych punktów szczepień. Prywatna przychodnia Nasz Gabinet Kielce jako jedna z pierwszych zgłosiła się do przeprowadzania szczepień na koronawirusa w Kielcach. Każda placówka powinna spełniać szereg specjalnych wymagań związanych z COVID-19 oraz przejść proces kwalifikacji.

W Systemie Gromadzeń Danych Medycznych – P1 każda osoba dostanie zaproszenie na szczepienie.

Skierowanie na taki zabieg również może wystawić lekarz. Następnie odbywa się proces rejestracji na wizytę przez ogólnopolską infolinię, system internetowy lub stacjonarnie w odpowiednim punkcie szczepień Kielce. Pacjenci są automatycznie umówieni na dwie wizyty, ponieważ szczepienie na koronawirusa przebiega dwuetapowo.

lekarz trzymający fiolkę ze szczepionką na covid-19

Kto może skorzystać ze szczepienia covid-19 Kielce?

Narodowy Program Szczepień przewiduje kolejność w procesie szczepienia na COVID-19 w Kielcach z podziałem na grupy:

Telefon do rejestracji w punkcie szczepień na Covid +48 508 777 223 Zapraszamy do kontaktu

Szczepienie dzieci a koronawirus – Kielce

Przede wszystkim, powinno się zadbać o jak najszybsze uzupełnienie pozostałych brakujących szczepień u dzieci. Ponieważ takie choroby jak odra, krztusiec, ospa oraz inne mają stanowią dla dzieci o wiele większe zagrożenie niż COVID-19. Szczepienie dzieci przeciwko covid-19 obecnie nie jest planowane.

Szczepionki na koronawirusa – w jakim wieku? Zdecydowana większość dzieci przechodzi covid bezobjawowo bez żadnych powikłań. Nie ma więc potrzeby, by pierwsza fala szczepionek na koronawirusa była przeznaczona dla osób poniżej 18 roku życia.

Szczepionka na COVID-19 Kielce – skutki uboczne

Szczepienia przeciwko COVID-19 Kielce podawane jest w postaci zastrzyku. Po podaniu pierwszej dawki szczepionki dochodzi do rozwoju odpowiedzi poszczepiennej. Po tym procesie w organizmie pacjenta powstają przeciwciała. Dla skuteczności potrzebna jest ponowna dawka antygenu po około 21 dniach od momentu szczepienia. Taki proces może wywołać odpowiednią (całkowicie naturalną) reakcję organizmu. Dzieje się tak nie zawsze, jednak warto wiedzieć o możliwych skutkach ubocznych. Możliwe wystąpić działania niepożądane po szczepieniu przeciw koronawirusowi: Wszystkie pojawiające się dolegliwości można zgłosić za pośrednictwem strony internetowej MHRA.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej Akceptuję