Szczepienia na Covid-19 Poznań

Punkt szczepień przeciw koronawirusowi – bezpiecznie szczepionki!

Bezpieczna i darmowa szczepionka, która ochroni ciebie i twoich bliskich przed zarażeniem COVID-19. Kiedy szczepionka na koronawirusa – pierwsze szczepienia ruszyły już 15 stycznia 2021 i wciąż trwają. Zapisz się do naszego punktu szczepień!

Otwarte zapisy na szczepienia COVID 19 w Poznaniu

Zapisy na szczepienia COVID 19 Poznań są już otwarte. Nasz punkt szczepień spełnia wymagania podane przez Ministerstwo Zdrowia i dołączyła do ministerialnego programu #szczepimysie, stając się oficjalnym punktem szczepień na koronawirus Proces rejestracyjny jest prosty, a do zapisu wystarczy jeden telefon. Szczepienie jest całkowicie refundowane, co oznacza, że Pacjent nie ponosi żadnych kosztów szczepienia w naszej placówce. Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się szczegółów o zapisach na szczepionkę. Nasz punkt szczepień czeka.      

Wybierając punkt szczepień Nasz Gabinet Poznań, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego.

Pobierz

Koronawirus szczepienie przeciw covid 19 Poznań – wybierz odporność na wirusa covid-19!

fiolki ze szczepionką na koronawirusa i strzykawka leża na czarnym blacie

Podanie szczepionki na koronawirusa nie oznacza wstrzyknięcia do organizmu żywego wirusa. Nikt nie jest zatem narażony na chorobę COVID-19 i jej powikłania. Szczepionka przeciw koronawirusowi (Pfizer, AstraZeneca, Johnson&Johnson) pomaga organizmowi nauczyć się, jak reagować na SARS-CoV-2. Ciało w ten sposób wie, jak reagować na obce białko oraz jakie wytwarzać przeciwciała, które w rezultacie pokonają wirusa. Każdy pacjent w Naszym Gabinecie otrzyma szczepionkę przeciw koronawirusowi w bezpiecznych warunkach i bez kolejki oczekujących pacjentów. Kolejne grupy szczepień otwarte! Rejestracja na szczepienie jest w pełni darmowa.

Szczepionka na koronawiursa Poznań – objawy poszczepienne:

Rejestracja na szczepionkę przeciwko covid 19 +48 508 777 223 Zapraszamy do kontaktu

Symptomy te pojawiają się, ale nie w każdym przypadku – zależy to do reakcji organizmu. Producenci szczepionki przeciw koronawirusowi zapewniają, że wszelkie objawy są raczej łagodne i przestają dawać o sobie znać w ciągu kilku dni.

Koronawirus – szczepionka przeciw covid 19 Poznań a przeciwwskazania

Każda osoba, która chciałaby zaszczepić się przeciw covid 19 musi zostać poddana medycznej kwalifikacji wstępnej. Proces ten jest rutynowy również przed każdym innym szczepieniem. Lekarz podczas wywiadu sprawdzi stan zdrowia pacjenta i zbada, czy występują jakiekolwiek przeciwwskazania do szczepienia na covid 19. Okres rekonwalescencji po koronawirusie nie jest przeciwwskazaniem do szczepionki COVID-19 Poznań. Nie ma również potwierdzonych badań, które wykazują, że szczepienie na koronawirusa nie jest możliwe w przypadku osób leczących choroby przewlekłe.

Szczepionka COVID-19 – jak wyglądają zapisy?

Każdy zakwalifikowany pacjent może zapisać się na szczepienia przeciw covid 19 w Poznaniu na kilka sposobów:     Pierwsza tura osób szczepiących się przeciw koronawirusowi to personel medyczny i osoby powyżej 70 roku życia. Kolejne tury należą już do młodszych osób. Każdy, kto może skorzystać ze szczepionki na COVID-19 w Poznaniu otrzyma automatycznie przesyłane e skierowanie w formie zaproszenia. Będzie ważne przez 60 dni. W trakcie zapisywanie się na szczepionką przeciw koronawirusowi dla pacjenta zostaną od razu wyznaczone 2 terminy – na pierwszą i drugą dawkę preparatu. Obowiązkowe jest również badanie weryfikujące występowanie przeciwwskazań do podania leku przeciw koronawirusowi. Zapraszamy do kontaktu – przekażemy ci wszystkie informacje na temat szczepionki na przeciw covid 19 koronawirus Poznań! Ratujmy życia. Zapraszamy do kontaktu. Nasze centrum medyczne odpowie na wszystkie pytania.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej Akceptuję