Szczepienia na covid Wrocław

Zapisy i rejestracja na szczepienia przeciwko covid dla pacjentów z województwa dolnośląskiego!

Szczepionka przeciw covid-19 we Wrocławiu – punkty szczepień

Zapisy i rejestracja na dolnym śląsku – szczepienia przeciw COVID-19 we Wrocławiu

Pracownicy Naszego Gabinetu we Wrocławiu informują, że zapisy na szczepienia COVID-19 Wrocław 2021 są otwarte. Punkt szczepień przeciw COVID-19 zostały ogłoszone, a my dołączyliśmy do oficjalnych miejsc szczepień. Nasz Gabinet to punkt szczepień we Wrocławiu przeciw covid-19. Spełniliśmy wymagania ogłoszone przez odgórne instancje i dołączyliśmy do Narodowego Programu Szczepień, a kadra medyczna odebrała specjalistyczne szkolenie, aby szczepienia na COVID-19 odbyły się z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.       Wszystkich pacjentów zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się, jak wyglądają zapisy na szczepionkę na COVID-19 w 2021 r.

Przystępując do szczepień w Nasz Gabinet Wrocław, prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego.

Pobierz

Szczepienia przeciwko covid-19. Nasz punkt szczepień Wrocław 2021

Zapraszamy chętne osoby do skorzystania ze szczepionki na koronawirusa we Wrocławiu. W początkowym etapie na szczepienie mógł zgłosić się personel medyczny oraz współpracownicy, a także seniorzy z pierwszeństwem wieku – w kolejności od najstarszych. Sprawdź, które grupy są otwarte i w jakich grupach są wolne miejsca. Szczepionek nie zabraknie dla nikogo.

 

Pamiętaj, jeśli jesteś zakwalifikowany do szczepienia na COVID-19 we Wrocławiu otrzymasz zaproszenie – specjalny dokument w formie e-skierowania.

 

Zostanie wygenerowany automatycznie zgodnie z harmonogramem szczepienia przeciw koronawirusowi. Przez 60 dni będzie upoważniał do skorzystania z preparatu. Każde centrum medyczne zakwalifikowane do szczepienia może przyjąć określoną odgórnie ilość pacjentów. Zapisy w przychodni Nasz Gabinet Wrocław przeciw COVID-19 są otwarte.

 

Pamiętaj, że skorzystania ze szczepienia na COVID-19 wiążę się z 2-krotną wizytą i dwoma zastrzykami domięśniowymi. Zapraszamy do kontaktu, nasz personel przedstawi wszystkie potrzebne informacje.

Czy szczepionka na COVID-19 Wrocław jest bezpieczna?

W związku z istniejącymi obawami na temat dostępnej szczepionki przeciwko koronawirusowi, nasze centrum medyczne podkreśla, że podanie szczepienia przeciw COVID-19 nie jest groźne dla zdrowia pacjenta. Preparat nie ma żywego wirusa, dlatego też iniekcja nie jest równoznaczna z zachorowaniem na COVID-19. Szczepienie jest więc całkowicie bezpieczne.

W trakcie działania podanej szczepionki na koronawirusa w naszym punkcie we Wrocławiu, praca układu immunologicznego polega na wypracowaniu odporności już od pierwszego dnia. Szczepienia przeciw COVID-19 uczą organizm, jakie białko produkować, aby móc walczyć z SARS-COV-2. Ciało potrafi wytworzyć odpowiednie przeciwciała, które zablokują koronawirusa.   Rejestracja na szczepienia jest darmowa. Zapraszamy do naszej placówki. Ratujmy życia – zdrowie jest najważniejsze.

szczepionka na koronawirus leży na maseczce

Zapisy na szczepienia Covid Wrocław w oficjalnym punkcie szczepień Nasz Gabinet ul. Dworcowa 11b 50-456 Wrocław
+48 508 777 223 Zapraszamy do kontaktu i szczepień w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

Gdzie zgłosić się na szczepienie COVID we Wrocławiu 2021?

Szczepionka przeciwko koronawirusowi we Wrocławiu podawana jest wyłącznie w szpitalach i placówkach medycznych, które spełniły rządowe wymagania. Nasz punkt szczepień przeciwko covid-19 jest jednym z nich.  Koronawirus COVID-19 szybko się rozprzestrzenił, a aplikowanie leku może zatrzymać proces transmisji SARS-COV-2. Osoby, które zostaną zakwalifikowane w początkowym etapie (tzw. grupy zero), dostaną e-skierowanie. Pierwsze szczepienia przeciwko covid-19 we Wrocławiu odbyły się dnia 27.12.2020 w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Dokument może również wystawić lekarz. Zapisać się można za pomocą dedykowanej do tego, ogólnopolskie infolinii, internetowego konta pacjenta, w placówce wystawiającej e-skierowania lub bezpośrednio w poradni lub szpitalu podającym szczepienia przeciw COVID-19 we Wrocławiu. Chcesz wiedzieć więcej, o szczepionce przeciwko COVID19 we Wrocławiu? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – nasi konsultanci opieki zdrowotnej wyjaśnią całą procedurę i podadzą najważniejsze informacje.

Szczepionka COVID-19 we Wrocławiu – podanie preparatu tylko w punkcie szczepień!

Ze szczepionki na koronawirusa we Wrocławiu będzie mógł skorzystać każdy dorosły mieszkaniec Polski zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Obecnie lek nie będzie przeznaczony dla dzieci – nie ma możliwości oceny, jak młody organizm zareaguje na preparat. Szczepienia odbywają się tylko w wybranych punktach – zgłoszonych i akceptowanych przez Ministerstwo Zdrowia. Szczepionka jest podawana w ramach darmowej opieki zdrowotnej. Szczepienie umożliwia nasze centrum medyczne. Co więcej, najmłodsi obywatele przechodzą COVID-19 w sposób łagodny, dlatego szczepionka na koronawirusa powinna wspomóc najpierw osoby starsze, wymagające opieki zdrowotnej i szczególnie narażone na zarażenie się SARS-COV-2. Dzieci nie wymagają jak najszybszego wykonania szczepień przeciwko covid-19.   Co oznacza podanie szczepionki na koronawirusa we Wrocławiu: Wiele mówi się również o odczynach poszczepiennych. Łagodne pogorszenie stanu zdrowia lub samopoczucia to często naturalna reakcja organizmu na pobudzenie układu immunologicznego do działania i występuje przy każdej szczepionce.

Mogące wystąpić niepożądane objawy po szczepieniu COVID-19 Wrocław:

Pamiętaj, takie symptomy nie zagrażają zdrowiu ani życiu. W przypadku znacznego pogorszenia się twojego stanu w każdej chwili możesz to zgłosić na stronie lub za pośrednictwem aplikacji MHRA.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej Akceptuję